חדשות

נובמבר #2 2021 - הגשם הראשון כבר כאן

הגשם הראשון הגיע, יחד איתו כולם רוצים להישאר מתחת לפוך עם כוס קפה חם..

איזה כייף שאנחנו אוהבות את העבודה שלנו והיא נותנת לנו את הדרייב לקום כל בוקר ולעשות את מה שאנחנו אוהבות, יאללה פקקים בגשם ושיחות טלפון להעביר את הזמן!

נובמבר #2 2021 - הגשם הראשון כבר כאן

22

אוקטובר 2021 - "השמיים הם לא הגבול"

מריחים את הסתיו באוויר? גם אנחנו !!!

החיים חזרו למסלולם, באופן זהיר ובטוח. מיוצגים חדשים נכנסו וליהוקים רבים עברו.

פנינו לסדנאות ממוקדות למצוינות אישית ולהרחבת האופקים, חנוכה לפנינו עם פסטיבלים ומופעי במה,

נאחל לכולנו המשך שקט במחוזינו - עם המון עשייה!

אוקטובר 2021 - "השמיים הם לא הגבול"

20

ספטמבר 2021 - החגים כבר כאן

הילדים חזרו למסגרות ואנחנו בעיצומו של חודש עמוס בחגים,

המירוץ לתחילת השנה העברית החדשה החל!

נרגשות להמשיך ולהגשים את המטרות בכל הכוח,

גמר חתימה טובה לכולם.

ספטמבר 2021 - החגים כבר כאן

18

יולי 2021 - מה קורה אצלנו

קיץ 21 Here we come עברנו לטייס אוטומטי, כל ההפקות שעליהן עבדנו קשה מצטלמות עכשיו. פרסומות לחגים כבר מתבשלות, השאלה איך ייראו חגי תשרי? סגר או לא סגר, אנחנו ממשיכות בכל הכח... הנה טעימה ממה שקורה בימים אלו.

יולי 2021 - מה קורה אצלנו

16

מאי 2021 - מה קורה אצלנו

אי אפשר לקרוא לימים האלה שגרה בשום צורה. המציאות איבדה צלם אנוש והלב שלנו מדמם וכואב יחד עם כולם על המצב המדיני והבטחוני המסובך והמעורער, כאן במדינה הבוערת שלנו. נותרנו ללא מילים ואנו מייחלות לאחדות ולכח פנימי שיחזיר את שיקול הדעת השפוי לכאן.

מאי 2021 - מה קורה אצלנו

14

פברואר 2021 - מה קורה אצלנו

חודשים פברואר מרץ, מגיעים אלינו עם ריח של תקווה ועשייה באוויר. התרבות חוזרת לחיינו, האביב בפתח, לקוחות מכינים תוכניות חזרה לשגרה, ליהוקים מתגבשים. בגזרה שלנו אנחנו מרחיבות שיתופי פעולה. משתפות במקצת הדברים שקרו לאחרונה.

פברואר 2021 - מה קורה אצלנו

12

דצמבר 2021 - מה קורה אצלנו

סוף שנה בפתח. יאללה 2020 לא להאמין מה השארת מאחור. מאחלות לעולם התרבות להיפתח בשפע, לבריאות ולשגשוג כלכלי בגזרה שלנו, המשכנו לעבוד קשה ולרקום חלומות עבור מיוצגים רבים שדווקא בתקופה הזו בחרו להצטרף לנבחרת "שרית & לורנס".

דצמבר 2021 - מה קורה אצלנו

10

אוקטובר 2020 - מה קורה אצלנו

החגים מאחורינו, כמעט ושכחנו שבכלל היו... ובינתיים, החיים בסימן הקורונה נותנים תחושה של סטנד ביי באויר. ברור לכולם שחייבים לחיות לצד הוירוס ולהמשיך להיות יצירתיים ויעילים, לכן פנינו קדימה עם פרויקטים חדשים.

אוקטובר 2020 - מה קורה אצלנו

8

אוגוסט 2020 - מה קורה אצלנו

חודש אוגוסט היה אחד החודשים העמוסים שהכרנו. בעידן ״טרום קורונה״, חודש אוגוסט היה קליל. ריח של חופש מהול בקצת עבודה הורגש באויר. אבל באוגוסט הזה של עידן הקורונה, הלחץ מורגש היטב, גם אצלינו.

אוגוסט 2020 - מה קורה אצלנו

6

יוני 2020 - מה קורה אצלנו

חודש מאי הביא איתו את החזרה לשגרה במובן מסויים. מצד אחד הפקות טלוויזיה ופרוייקטים מסחריים חזרו לשולחן העבודה ומצד שני לצערינו עולם הבמה על כל היבטיו נשאר עדיין יתום וזה כואב. אנו בוחרות לקום בבוקר ולהגיד תודה על מה שיש ולהמשיך לחזק ולתת מענה לראש היצירתי וללב הפועם של המיוצגים ושלנו.

יוני 2020 - מה קורה אצלנו

4

אפריל 2020 - מה קורה אצלנו

שלום לכולם, מקוות שהחג עובר עליכם בנעימים. בהמשך לניוזלטר הקודם שהתקבל בתגובות חמות והמון פרגון, החלטנו להמשיך לעדכן אתכם בהישגים היפים של מיוצגינו. כיף להזכר בחיים האמיתיים שלנו, אלה שאנחנו מחכות כל כך לחזור אליהם.

אפריל 2020 - מה קורה אצלנו

2

נובמבר 2021 - מזג אוויר הפכפך

לא רק על מזג האוויר אנחנו יכולות להגיד שהוא הפכפך, השבועות האחרונים מילאו אותנו בימים ולילות משוגעים, עבודה סביב השעון על קו ישראל-לוס אנג'לס, דובאי לפנינו, מרוקו גם.

ג'ט לג, שינויים ולחצים שמגיעים עם עבודה קשה והתמדה.

והנה אנחנו קוצרות את הפירות !

נובמבר 2021 - מזג אוויר הפכפך

21

אוקטובר 2021 - הצצה לעולם הקסום שלנו

לאחר תקופת חגים מדושנת, אנחנו קוצרות את פירות העבודה בהנאה.


פרויקטים מגוונים צולמו ועלו לאוויר והפקות נוספות חדשות בפתח, מצרפות מעט מהמתרחש כאן

אוקטובר 2021 - הצצה לעולם הקסום שלנו

19

אוגוסט 2021 - הפקות ב 45 מעלות

החגים בפתח אך הוודאות עדיין רחוקה מלהיות קיימת.
התרגלנו לחיים עם מסכה ווירוס בשם קורונה שמשפיע לנו על השגרה, טרם ברור האם בחודש הקרוב נתקשט בלבן ונחגוג במשפחתיות רחבה, אך אנחנו בינתיים לא נחות ומזמינות אתכם להתרגש איתנו ממיטב ביכורי החודש

אוגוסט 2021 - הפקות ב 45 מעלות

17

יוני 2021 - מה קורה אצלנו

טרילילי וטרללה, קיץ 2021 הגיע! כולנו טועמים קצת מהחופש הקרב ובא. הליהוקים התעוררו לחיים, יש תנועה במשרדי הפקות - נראה שאנחנו בפתח של ימים מבטיחים! נחזיק אצבעות שהממשלה החדשה תהיה חזקה, שהנשיא החדש ייכנס למשכנו בקרוב ושלא תהיה שם מתיחות עם השכנים שלנו.

יוני 2021 - מה קורה אצלנו

15

אפריל 2021 - מה קורה אצלנו

יש הרגשה של סחרחורת באוויר ו-פקקים אין סופיים. אנחנו דווקא מאחלות שלא נשכח את השנה החולפת, שנדע לעצור ולקחת פסק זמן כשצריך. למדנו שאין טעם לפעול מהר ושהכל מסתדר לפי הכוכבים.

אפריל 2021 - מה קורה אצלנו

13

ינואר 2021 - מה קורה אצלנו

הניוזלטר שלנו נכתב שוב בימי סגר בפעם השלישית. ברצינות, לא האמנו שהקורונה תחזיק כל כך הרבה ניוזלטרים!! 2020 להתראות, 2021 הנה אנחנו - נחושות יותר, מוכנות יותר, אופטימיות יותר. בקיצור - יותר!

ינואר 2021 - מה קורה אצלנו

11

נובמבר 2020 - מה קורה אצלנו

הסתיו כאן והסדרות שצולמו לפני עידן הקורונה מתחילות לצוץ על המסך כמו פטריות אחרי הגשם. יצאנו מסגר שני ומסביב מדברים על סגר שלישי שבפתח. אנחנו עובדות במרץ ולא נותנות למצב להלחיץ אותנו. יש שיאמרו שהאופטימיסטים הם "חסרי תקנה" ומסתכלים על הכל במשקפיים ורודות, אבל הגישה הזו יכולה להעניק כל כך הרבה כוח ויכולת להמשיך, תאמצו את הגישה, מקסימום תחייכו.

נובמבר 2020 - מה קורה אצלנו

9

ספטמבר 2020 - מה קורה אצלנו

סגר בא סגר הולך... כמו בחודש שחלף, הרצון העז להספיק הכל לפני החגים נתן לכולנו דרייב לסיים צילומים, לצלם הפקות, להוציא קולקצייה ומה לא... החגים בפתח ננצל את הסגר שנכפה עלינו לנוח, לעשות חשבון נפש ולאזור כוחות להמשך. שנה טובה גם אם משונה.

ספטמבר 2020 - מה קורה אצלנו

7

יולי 2020 - מה קורה אצלנו

חזרנו בכל הכוח לעניינים על אף שחלק ניכר מהשוק שלנו עדיין חבוט מאוד. הלחץ והמהירות בה כולם עובדים קצת מלחיץ יש לציין, התחושה הכללית היא שמה שלא נספיק היום כבר לא יהיה מחר ואת כל מה שהפסדנו בזמן הקורונה צריך להחזיר עכשיו וכפליים : -)

יולי 2020 - מה קורה אצלנו

5

מאי 2020 - מה קורה אצלנו

קשה להאמין שעבר חודש וחצי מאז נכנסנו ל״מצב קורונה״, אבל לשמחתנו השבוע כבר הרגשנו את התעשייה מתעוררת לחיים. לאורך כל התקופה האחרונה שמחנו לתת כתף יחד עם המיוצגים שלנו ולעזור בפרויקטים התנדבותיים מגוונים. היה מאוד מספק לראות יוזמות ורעיונות חדשים שנולדו דווקא בזמן המיוחד הזה. מוזמנים להציץ ולהתעדכן בחדשות הסוכנות האחרונות.

מאי 2020 - מה קורה אצלנו

3

מרץ 2020 - מה קורה אצלנו

תעשיית הטלויזיה והקולנוע עוברת ימים לא פשוטים, כמו בכל הענפים כמעט, גם אנחנו בהקפאה עד להודעה חדשה. אז בינתיים נתעודד בחלק מהפרויקטים היפים שהמיוצגים שלנו מעורבים בהם, בחלקם הסתיימו הצילומים לפני הקורונה וחלקם נעצרו עד יעבור זעם.

מרץ 2020 - מה קורה אצלנו

1