אולסי פרי

<קטגוריה>

<>

אודות

אולסי פרי הצטרף למכבי תל אביב בשנת 1976 והוצב בתפקיד הסנטר של הקבוצה. הוא השתלב בקבוצה היטב, חברתית ומקצועית, כבר בעונתו הראשונה בה היה שותף למשחקים שהפכו לקלאסיקת כדורסל ישראלית. כמו הניצחון ההיסטורי על צסק"א מוסקבה.


במהלך הקריירה שלו במכבי תל אביב התגייר וזמן קצר לאחר מכן התאזרח כישראלי. באותן שנים הוא היה הזר המפורסם ביותר במדינה.

כיום אולסי משמש כמאמן כדורסל בקבוצות הילדים והנוער של מכבי תל אביב ומשתמש בכדורסל ככלי להעצמה והשראה לצעירים, מרצה ומלמד אנשים במפגשים מרגשים יחד עם הקרנת הסרט הדוקומנטרי של חייו, דרך סיפורו האישי.


אולסי בדרכו העדינה והחמה מעניק יחס אישי ומשאיר את האנשים בתחושה של אירוע חד פעמי וסגירת מעגל.
על ההרצאה

הקרנת הסרט אולסי עטור הפרסים בגרסה חדשה שמעולם לא הוקרנה בארץ ומפגש עם האחד והיחיד - אולסי פרי לשיחה אמיצה וגלויה על סיפורו האישי שמעולם לא סופר

אולסי - הסיפור שלא יאמן! שלא מפסיק להדהים אותנו ומדי שבוע גורף פרסים בפסטיבלים מסביב לעולם בינהם פסטיבל Cannes, Paris, New Zealand, Mumbai, Miami Indie, Barcelona ועוד רבים.

לאחר הקרנת הסרט, נפגוש את אולסי לשיחה אמיצה, כנה ומרגשת, כפי שמעולם לא נשמע, על חייו האישיים, ההצלחות והנפילות הגדולות, ההיסטוריה המשפחתית בארה"ב של המאה הקודמת, על מה הוא מתחרט והכוחות שהחזירו אותו אלינו.

לסרט רבדים רבים וניתן להתאים את נושאי השיחה לקהל היעד ולמטרותיו - סיפורו האישי של אולסי פרי, גזענות באמריקה, להיות ה"שחור" הראשון בארץ, כדורסל, ספורט כחבל הצלה מחיים קשים, ספורט להעצמה אישית, ספורט קבוצתי, ספורט ומדינה, ספורט והחברה הישראלית, סמים- התמכרות וגמילה, הצלחות וכישלונות, אנדרדוג והישגים שלא יאומנו, גורל וסיפור חיים.

המפגש מתאים לבתי מספר, מתנסים, קיבוצים, ערבי חברה, נוער והעשרה.

משך המפגש כשעתיים ורבע.

אולסי פרי

המלצות:

ממליצה בחום על הסרט והמפגש עם אולסי פרי, מרגש, אינטליגנטי, לא נשארה עין אחת יבשה

עופרי - רכזת תרבות קיבוץ גבת

iconfinder_youtube__social_media__icons_
iconfinder_isntagram__social__media_icon
tiktok-black
wikipedia.png